Právě se nacházíte v E-schopu, pro který platí aktuální obchodní podmínky.


 
English (United Kingdom)Čeština (Česká republika)

Obchodní podmínky


Pro objednání kteréhokoliv druhu zboží si stačí vybrat příslušnou kategorii, zadat požadované množství rostlin, porcí semen nebo jiného druhu nabízeného zboží. Systém vás povede až k úplnému vyplnění objednávkového formuláře, který nakonec odešlete. Kopie objednávky přijde i na vaši e-mailovou adresu, kterou jste uvedli. Objednávat může i neregistrovaný zákazník. Vyřízení objednávky se řídí následujícími obchodními podmínkami:

1. Objednávky jsou vyřizovány podle došlého pořadí. Standardně to bude do 1 týdne. V případě delšího termínu bude zákazník u o tom informován. Zákazník bude informován i o stavu vyřízení objednávky (přijetí, potvrzení, odeslání objednávky).
2. Pokud zákazník provede objednávku jiným způsobem než přes nákupní košík E-schopu, uvede do ní stejné údaje, tj. jméno, přijmení, úplnou adresu, případně doručovací adresu, e-mail, své telefonní číslo a preferovaný způsob platby.
3. Způsob platby si zákazník volí v rámci vyplnění objednávkového formuláře. Cena balného a poštovného pro zásilku na dobírku je 140,- Kč. Při platbě předem bezhotovostním převodem na účet je cena balného a poštovného 80,-Kč. Při osobním odběru je cena 0,-Kč.
4. Při platbě předem zákazník obdrží potvrzení o skutečné ceně zásilky a platební údaje zprávou na uvedený e-mail. Tato cena může být nižší z důvodu vyprodání některého objednaného zboží.
5. Pro objednávky mimo ČR do států EU je možná pouze platba předem. Poštovné a balné bude vypočtené individuálně podle toho, do kterého státu bude zásilka adresována a podle rozměrů a hmotnosti zásilky. Zákazník obdrží platební pokyny zprávou zaslanou na e-mailovou adresu, jakož i zprávy o stavu vyřízení objednávky.
6. Mimo zónu EU nezasíláme.
7. Provozovatel E-schopu není platcem DPH.

Obchodní podmínky jsou platné od 1.8.2011.